Dny našeho života

Říkala jsem si, že by bylo fajn si tady na blogu uchovat vzpomínky na to, jak probíhají naše dny a čím si teď děláme radost. Málo textu, spousta obrázků - to chceš :)

Protože se blíží Velikonoce, tak jsme si o nich s Dominkou doma vyprávěly a taky trošku tvořily a pekly velikonoční perníčky (recept od skvělé Kitchenette). K pochopení smyslu Velikonoc skvěle posloužila Chaloupka na vršku - mimochodem skvělá knížka a večerníčky!

Došlo i na oblíbené prstíkové barvy a naše variace na papírová velikonoční vajíčka.

Jarní nákup botiček pro Domču, protože ze všech vyrostla. Pořídila jsem je ve specializované prodejně Veselá Tkanička a můžu ji doporučit. Bezvadný přístup, skvělý výběr a jak já, tak Dominika jsme si nákup užily. Mají i eshop, takže to není limitované pouze pro pražské maminky a u prodejny parkoviště, takže nemusíte mít starost s hledáním místa k zaparkování. 

Původně jsme jely pro nové bačkory, kožené boty do města a jedny do terénu, protože jezdíme často na hory. Nakonec jsme odcházely ještě s dalším párem bot navíc - schválně, poznáte, které si Domča sama vybrala a bez kterých jsme nemohly odjet? Mají je i ve velikosti pro maminky ;-)


Místo plavání jsme teď začaly chodit jednou týdně na jízdárnu a koně nás teď provázejí denodenně. Je to nejčastější téma hovoru, hodně o nich čteme a Dominka se nemůže dočkat víkendu, až zas půjde jezdit na svojí Tofee. Součástí jízdy je také péče o koně, takže ho musí vyhřebelcovat, dát mu seno a zkrátka se už od mala učí, že součástí zábavy se zvířaty je taky starost o ně. To se mi líbí moc.
A jak si užíváte tyhle prima jarní dny vy?

TerezaKomentáře

Oblíbené příspěvky