Kam s dětmi v Praze: bruselská restaurace Bruxx

Jestli máte rádi dobré pivo a mušle, tak tohle je to pravé místo pro vás. Bonus navíc pro rodiče s dětmi - jsou to velmi "baby friendly" a rozhodně na vás nebudou koukat skrz prsty, když si přijdete užít oběd nebo večeři i se svými ratolestmi.

Restauraci jsme s mužem objevili náhodou, ale o to větší bylo naše překvapení, když jsme tam vstoupili. Všude pobíhaly děti a obsluha neztrácela úsměv na rtech.

Interiér (zdroj)


Interiér (zdroj)


Po výběru stolu nás milá servírka informovala, kde najdeme dětský koutek a toalety. To jsme s mužem zajásali a Domča také. Dětské omalovánky na stolech, nebo nabídka dětské jídelní židličky byly samozřejmostí.

Restauraci jsme navštívili v sobotu a měli jsme štěstí, že jsme dostali stůl i bez rezervace. Na víkendové dny vám rezervaci doporučuji, abyste měli jistotu, že si sednete.

Jídelní lístek byl skvěle sestavený a jestli jste fanoušci belgické kuchyně, tak je to pravé místo pro vás. Velmi mne potěšilo, že po dlouhé době někdo také přemýšlel nad složením dětského menu. Konečně tam nebyly jen smažené hranolky!

Zdroj

Zdroj

Dezerty jsou samostatnou kapitolou. U dveří vás přivítá úžasná vitrína, takže se vám sbíhají chutě ještě dřív, než si sednete ke stolu. V jídelním lístku čekají další poklady.

Zdroj


Dětský koutek byl prostorný a větší děti se tam perfektně zabaví. Je tam velká prolézačka z pěnových kostek, klouzačka s balonky a stolek pro malování. Pro větší děti tam také běží pohádka na televizi. Ideální místo, aby se dospělí najedli a děti dosyta vyřádily.

 

Dětský koutek (zdroj)

A kde Bruxx najdete? 
Přímo na Náměstí Míru a výstupu z metra (vedle Národního domu na Vinohradech).


Hodnocení (1 hvězdička = hrůza, 5 hvězdiček = musíte zažít):

Tak až vyrazíte, nechte si chutnat a užijte si to stejně, jako jsme si to užili my!


TerezaChtěla bych jen uvést, že recenze není nijak sponzorovaná a je to čistě můj subjektivní názor. 
Komentáře

Oblíbené příspěvky